یکشنبه, 07/27/1399 - 10:46 khjonobi-admin
با همکاری بسیج سازندگی ایجاد ۱۵۰۰ شغل برای مددجویان کمیته ام

با امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان بسیج سازندگی کشور و کمیته امداد امام خمینی (ره)، هزار و ۵۰۰ شغل برای مددجویان این نهاد در خراسان جنوبی ایجاد می‌شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در مراسم امضای این تفاهم نامه با اشاره به اینکه برای ایجاد این شغل ها، امکانات این دو نهاد در کنار هم قرار می‌گیرند گفت: برای ایجاد این شغل‌ها، ۳۲ میلیارد تومان هزینه می‌شود.


سردار زهرایی با اشاره به اینکه خراسان جنوبی ظرفیت‌های فراوانی همچون محصولات استراتژیک زعفران، زرشک و عناب دارد که خام فروشی می‌شود افزود:تن‌ها راه ایجاد ارزش افزوده برای این محصولات توجه به فراوری آن است که همان توجه به اقتصاد مقاومتی است.


وی با اشاره به اینکه از سال گذشته خدمت رسانی به محرومان در سپاه و بسیج به یک ماموریت تبدیل شده است گفت:امضای این تفاهم نامه هم جزئی از این ماموریت است که در صورت اجرای صحیح می‌تواند به یک مدل ایجاد اشتغال در کشور تبدیل شود.


معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی کشور (ره) هم با اشاره به اینکه دشمن تمام تلاش خود را بکار بسته تا کشور ما را وابسته کند، که خام فروشی منابع طبیعی مان، نمونه‌ای از آن است گفت:در این شرایط، اقتصاد مقاومتی راهی برای مقابله با این توطئه دشمن و خود اتکایی به ظرفیت‌های داخلی است.


عبدالملکی با اشاره به اینکه این تفاهم در ۶ استان کشور اجرا می‌شود گفت:بعد از اجرای موفق در این استانها، در سراسر کشور اجرا خواهد شد.


سردار قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا استان هم با اشاره به اینکه نهاد‌های مختلف همیشه همدلانه برای کم به نیازمندان و محرمان شتافته اند گفت:بعد از امضای این تفاهم نامه، این همکاری‌ها منسجم‌تر و سازمان یافته‌تر می‌شود تا محرومیت را به حداقل برسانیم.