جمعه 1400/02/17 - 16:03 khjonobi-admin

پیام مسئول سازمان بسیج سازندگی و رئیس مجمع جهادگران خراسان جنوبی به مناسبت "17 اردیبهشت سالروز تاسیس بسیج سازندگی

به نام خدا

۱۷ اردیبهشت ۱۳۷۹ بود که یکی از آینده‌ سازترین فرمان های تاریخی رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) صادر شد تا طفل نوپای بسیج سازندگی در دامن پرخیر بسیج مستضعفین، رشد و بالندگی پیشه کند. 
با صدور این فرمان و تشکیل سازمان بسیج سازندگی، بسیجیان همیشه همراه نظام مقدس جمهوری اسلامی که در سال های دفاع مقدس، رزمندگانی جان برکف بودند و در راه حراست از سرزمین مادری خود، لحظه ای از پا ننشستند، این بار لباس رزم را در جبهه ای دیگر به تن کردند و داوطلبانه و مخلصانه، پیش قراول خدمت به خلق شدند. 
جهادگران بسیج سازندگی، طی این سال ها، مسلح به فرهنگ و تفکر بسیجی، عمل به منویات فرمانده معظم کل قوا(حفظه الله) را در صدر امورات خود قرار داده و در تحقق آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکردند. 
و امروز علیرغم هجمه های استکبار و استبداد بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ، جهادگران همیشه در صحنه بسیج سازندگی با درک شرایط کشور و نیاز به حمایت از اقتصاد منهای نفت، فعالیت های جهادی خود را توسعه داده و در همه عرصه ها خدمت رسان محرومین و مستضعفین می باشند . 
بدون تردید کارنامه عملکرد جهادگران بسیجی  در خراسان‌جنوبی در زمینه های محرومیت زدایی، کمک به توسعه و عمران روستایی، اشتغالزایی و توانمندسازی جوامع روستایی ، حضور موثر و میدانی در کنار مردم و رفع مشکلات آن ها، فعالیت شبانه روزی در جریان مقابله با کرونا به ویژه در طرح شهید سلیمانی و تلاش برای هر چه بهتر برگزار شدن نهضت کمک های مؤمنانه گواهی بر این ادعاست. 
اینجانب ضمن تبریک سالروز تأسیس سازمان بسیج سازندگی از زحمات خالصانه و شبانه روزی همه جهادگران عزیز استان و همکاران عزیزم در مجموعه سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی در سال 99 صمیمانه تشکر نموده و آرزوی صحت، سلامت و عاقبت بخیری همه شما عزیزان را از درگاه خداوند مسئلت دارم . بی شک طبق فرمایش مقام عظمای ولایت حضور جهادگران در عرصه های مختلف خدمت رسانی به مردم در مرحله اول خدمت به خویشتن بوده و بهترین مدرسه خودسازی است . امیدوارم بتوانیم در پرتو منویات رهبری(مدظله‌العالی) سربازان همراهی برای فرماندهی معظم کل قوا بوده و با گسترش فرهنگ جهادی و گفتمان سازی جهادی و توسعه کمی و کیفی گروههای جهادی در سال 1400 زمینه حضور جوانان بیشتری در این مسیر تربیت و تعالی انسانی فراهم کرده و خادمین بی منتی  برای مردم شریف ایران به ویژه در استان خراسان جنوبی باشیم. ان شاء الله 

مهدی هنری
مسئول سازمان بسیج سازندگی و رئیس مجمع جهادگران خراسان جنوبی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)