جهادگران خراسان جنوبی به زائران اربعین خدمات رسانی میکنند/ اعزام دو گروه جهادی به عتبات
شناسه خبر :۱۰۱۵۳

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: در راستای خدمت به زائران پیاده روی اربعین دو گروه جهادی ازجهادگران استان به عتبات عالیات اعزام میشوند.

نسخه مناسب چاپ

مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: اولین گروه جهادی اعزام شده به کاظمین تیرماه به مدت ۳۰ روز برای کمک در امر شست و شو پتوهای اربعین مشارکت داشتند.

وی افزود: این گروه جهادی ۱۰نفره در کمک به چیدمان انبار ها،شست و شو پتو ها و اجرای اجر چینی حسینیه مشارکت داشتند.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی بیان کرد: این جهادگران روزانه به طور میانگین ۷۵۰ پتو را شسته و در مجموع حدود ۱۰ هزار پتو و ۵۰۰ متر موکت توسط این گروه جهادی شسته و ضدعفونی شده است.

هنری عنوان کرد: در زمینه عمرانی نیز در بحث فاضلاب کشی و ۴۰ رج اجر چینی دیوار حسینیه حدود ۴۵۰ متر در دو روز انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی استان خراسان جنوبی در حال رایزنی با ستاد عتبات عالیات و برنامه ریزی برای اعزام دومین گروه جهادی به کربلا برای مراسم اربعین است.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: در نظر داریم یک گروه جهادی ۱۵نفره را قبل از آغاز مراسم اربعین برای انجام کارهای زیرساختی از تاریخ دوم مهرماه تا اول آبان به مدت ۳۰ روز در عتبات مستقر کنیم.

هنری عنوان کرد: این گروه ۱۵ نفره شامل یک جوشکار، یک برقکار، ۳ نفر بنا، ۲ نفر تاسیساتی و ۸ کارگر است.

وی همچنین از اعزام گروه دومی در این ایام خبر داد و گفت: این گروه جهادی شامل ۲۰ نفر است که از تاریخ ۱۰ مهرماه تا اول آبان به مدت ۲۰ روز فعالیت خواهد داشت.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گعت: این گروه ۲۰ نفره در کمک به بر پایی چادر ها و موکب های اربعین که حدود ۴۱ موکب در کاظمین است خدمت رسانی خواهند کرد.

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تازه ها

  مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: در راستای خدمت به زائران پیاده روی اربعین دو گروه جهادی ازجهادگران استان به عتبات عالیات اعزام میشوند. | خراسان جنوبی

  خطا

  The website encountered an unexpected error. Please try again later.

  Uncaught exception thrown in shutdown function.

  PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 14754547225e53da606fb959.83198697 ) in lock_release_all() (line 269 of /home/sazandeg/public_html/includes/lock.inc).