در هفته بسیج انجام شد:
شناسه خبر :۱۰۴۶

تجلیل از طلایه داران اردوهای جهادی شهرستان بشرویه

در هفته بسیج همایش بزرگ طلایه داران اردوهای جهادی با حضور مسئولان و جهادگران در محل مصلی امام خمینی (ره) شهرستان بشرویه برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

" مهندس علی اصغر رجبی" در این همایش با تقدیر از زحمات جهادگران در سال ۹۶ خاطر نشان کرد: در سال ۹۶ اردوهای بسیار خوبی در روستاها برگزار شد از جمله می توان به اجرای اردوهای جهادی ۳ روزه  با حضور  ۲۴  نفر و اعزام  در روستاها اشاره کرد.

 مسئول بسیج سازندگی بشرویه افزود: اعزام  ۶۴ نفر در قالب اردوهای جهادی ۷روز در عرصه های  عمرانی ،فرهنگی  و آموزشی  به روستاهای غنی اباد خانیک سرند ، حجت اباد و  فتح آباد، انجام اردوهای یک روزه  با حضور  ۲۴۰ نفر از جهادگران ، اجرای طرح هجرت دانش اموزی با مشارکت  ۵۰ نفر در قالب اردوهای  ۱۰ روزه  از دیگر فعالیت های جهادگران در عرصه های مختلف است.

وی با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی هم گفت: بخشی از اقدمات عمرانی و اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی بشرویه در سال ۹۶ شامل ه برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی ، احیا قنات کلاته ملا در روستای نیگنان و پروژه ساخت استخر ذخیره آب می باشد

 رجبی در ادامه به اجرای طرح اعتلا سازندگی هم اشاره کرد و افزود: این طرح در سال ۹۶ اجرا می شود و مستلزم تشکیل شورای جهادگران است که این شورا  تصمیم میگیرد اردوی جهادی کدام روستا مستقر شوند و برنامه ها توسط شورای جهادی مدیریت میشود و برنامه ها به صورت مداوم تا رسیدن به هدف اصلی ادامه دارد.

مسئول بسیج سازندگی بشرویه افزود: در راستای اجرای طرح اعتلای سازندگی پیشنهادات از حوزه ها دریافت شده و هر کسی توانایی حضور در شورا  را دارد می توانند برای ثبت نام مراجعه کنند.

گفتنی است سخنرانی ، پخش نماهنگ و عملکرد اردوهای جهادی، دکلمه خوانی و تجلیل از طلایه داران اردوهای جهادی شهرستان بشرویه از برنامه های اجرا شده در این همایش بود.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها