امام جمعه موقت بشرویه:
شناسه خبر :۱۰۴۷

جهادگران مومن و بسیجی مصداق بهترین انسان ها در درگاه خداوند هستند.

امام جمعه موقت بشرویه گفت:جهادگران بسیجی و مومن قدر خود را بدانند چرا که جز انسان های برتری هستند که خداوند آنان را مد نظر قرار داده است.
نسخه مناسب چاپ

"حجت الاسلام علی اکبر حدادیان"  در همایش طلایه داران اردوهای جهادی شهرستان بشرویه که در مصلی امام خمینی برگزار شد با اشاره به اهمیت جایگاه انسان در جهان آفرینش بیان کرد: خداوند متعال انسان را به عنوان اشرف مخلوقات آفریده و ۳دسته جمعیت بر سایر انسان ها برتری دارند که  علما،دانشمندان و خردمندان یکی از این ۳ دسته هستند.

امام جمعه موقت بشرویه افزود: انسان های پرهیزکار و باتقوا و مجاهدین فی سبیل الله از دیگر گروه انسان هایی هستند که جز برترین ها می باشند.

وی با اشاره به اینکه جهادگران اردوهای جهادی دارای جایگاه بالایی هستند گفت: جهادگران بسیجی و مومن قدر خود را بدانند چرا که جز انسان های برتری هستند که خداوند آنان را مد نظر قرار داده است.

حدادیان با اشاره به اینکه جهاد در راه خدا در تمامی حوزه ها صورت می گیرد بیان کرد: گاهی جهاد با قلم است و با نگارش مقاله و نوشته ها در راستای آگاهی بخشی است و گاهی بذل مال و جان در راه خداوند است.

امام جعه موقت بشرویه افزود: جهادگران بسیجی کاری انجام میدهند که پیامبر اکرم این دسته افراد را بزرگ معرفی میکند و عنوان میکنند بهترین شما کسانی هستند که بیشترین خدمت را به مردم میکنند.

مطالب مرتبط: 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.