پنجشنبه 1401/03/26 - 15:45
حیدری
استان خراسان جنوبی
مسوول بسیج سازندگی خراسان جنوبی

نامگذاری یکی از میادین نهبندان به نام جهادگران آسمانی/ یک پروژه مسکن محرومان افتتاح شد

هنری گفت: در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره جهادگران آسمانی یکی از میادین شهرستان نهبندان به نام جهادگران آسمانی نامگذاری شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خراسان جنوبی، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی در حاشیه نام گذاری یکی از میادین شهرستان نهبندان به نام جهادگران آسمانی اظهار کرد: در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره جهادگران آسمانی استان امروز شاهد نام گذاری یکی از میادین شهرستان نهبندان به نام جهادگران آسمانی هستیم و ان شا الله در آینده نزدیک یادمان این عزیزان آسمانی توسط بسیج سازندگی در همان میدان اجرا و به بهره برداری خواهد رسید.

جج

وی افزود: جهادگران آسمانی عزیزانی هستند که در حین ماموریت جهادی و در حین خدمت رسانی به مردم مناطق محروم بر اثر حادثه به رحمت خدا رفته‌اند و چون در مسیر خدمت به مردم بوده‌اند مطمئنا در پیشگاه الهی اجر شهید خواهند داشت.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: در این راستا تاکنون حدود ۵۰ نفر در کشور شناسایی شده‌اند که ۶ نفر مربوط به استان خراسان جنوبی بوده می باشد.

 

هنری

o

تصریح کرد: جهادگر محمد خراسانی از سرایان در سال ۹۶ بر اثر سانحه رانندگی در جاده روستایی کریمو و ۵ نفر از جهادگران شهرستان نهبندان به نام‌های علیرضا پروانه، محمدرضا سبزه‌‍ بین، پژمان هاشمی، حبیب فرزانه و رحمت شیرین در سال ۱۳۸۱ در شهرستان نهبندان بر اثر سانحه رانندگی به رحمت خدا رفتند و از جهادگران آسمانی استان هستند.

همچنین با حضور مسئولین شهرستانی یک پروژه مسکن محرومان در روستای کلاته جنگل شهرستان نهبندان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

ح

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی در این مراسم نیز بیان کرد: با کمک گروه های جهادی و ظرفیت خیرین منزلی با متراژ ۶۰ متر با اعتباری بیش از ۱۰۵ میلیون تومان به صورت کامل از صفر تا صد برای این خانواده محروم ساخته شد.

هنری بیان کرد: فعالیت درخشان گروه‌های جهادی به عنوان نماد تلاش خداپسندانه در عرصه‌های خدمت‌رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار از ابتدای امسال به ویژه تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ حماسه افرین بود و ان شا الله در تابستان امسال شاهد حضور و فعالیت گسترده جهادگران بومی و غیر بومی در اقصا نقاط محروم استان خواهیم بود

خ

وی ضمن قدردانی از فعالیت جهادگران بسیجی گفت: یکی از ویژگی‌های بارز گروه‌های جهادی، شناسایی و ایجاد زمینه‌های مشترک و بهره‌مندی متقابل از توانمندی‌های تشکل‌های جهادی و مردمی در توسعه فرهنگ خدمت‌رسانی و نیکوکاری و استفاده از نتایج آن در جهت پیشرفت مناطق محروم و کم برخوردار کشور در ابعاد مختلف است.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)