یکشنبه 1401/05/09 - 21:31
حیدری
استان خراسان جنوبی
مسوول بسیج سازندگی خراسان جنوبی

خراسان جنوبی تابستان امسال میزبان ۶۵۰۰ جهادگر است

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: در ایام تابستان شاهد فعالیت بیش از ۶۰۰ گروه جهادی با ۶ هزار و ۵۰۰ جهادگر در استان خواهیم بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خراسان جنوبی،مسوول بسیج سازندگی خراسان جنوبی در حاشیه بازدید از فعالیت گروه‌های جهادی حاضر در شهرستان زیرکوه اظهار داشت: با توجه به هماهنگی‌هایی که با گروه‌های جهادی بومی و مهمان از دانشگاه‌های تهران انجام شده در ایام تابستان شاهد فعالیت بیش از 600 گروه جهادی با 6500 جهادگر در استان خواهیم بود.

 

وی افزود: در حال حاضر از گروه‌های جهادی مهمانی که قرار است در استان حضور داشته باشند سه گروه جهادی از دانشگاه تهران وارد استان شدند.

 

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی بیان کرد: گروه جهادی شهید وزوایی از دانشگاه صنعتی شریف از دوم تا نهم مرداد ماه در شهرستان زیرکوه مشغول فعالیت عمرانی هستند.خراسان جنوبی تابستان امسال میزبان 6500 جهادگر است

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: در ایام تابستان شاهد فعالیت بیش از ۶۰۰ گروه جهادی با ۶ هزار و ۵۰۰ جهادگر در استان خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازبیرجند، سرهنگ مهدی هنری ظهر امروز در حاشیه بازدید از فعالیت گروه‌های جهادی حاضر در شهرستان زیرکوه اظهار داشت: با توجه به هماهنگی‌هایی که با گروه‌های جهادی بومی و مهمان از دانشگاه‌های تهران انجام شده در ایام تابستان شاهد فعالیت بیش از 600 گروه جهادی با 6500 جهادگر در استان خواهیم بود.

ح

وی افزود: در حال حاضر از گروه‌های جهادی مهمانی که قرار است در استان حضور داشته باشند سه گروه جهادی از دانشگاه تهران وارد استان شدند.

 

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی بیان کرد: گروه جهادی شهید وزوایی از دانشگاه صنعتی شریف از دوم تا نهم مرداد ماه در شهرستان زیرکوه مشغول فعالیت عمرانی هستند

ج

هنری عنوان کرد: 60 جهادگر در این گروه جهادی عمرانی که سه نفر از آنها طلاب هستند در شهرستان زیرکوه فعالیت‌هایی از جمله کانال کشی آب کشاورزی، احداث استخر ذخیره آب، اجرای برنامه‌های فرهنگی، برگزاری کلاس‌های آموزشی و کمک تحصیلی و مشاوره کنکور و... را انجام می‌دهند.

 

وی خاطرنشان کرد: محور فعالیت‌های گروه جهادی شهید وزوایی با توجه به مرزی بودن شهرستان در روستاهای بشیران و پیچکان است.

 

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی با بیان اینکه تاکنون 140 جهادگر میهمان تابستان امسال در استان مشغول خدمت رسانی بودند عنوان کرد: گروه جهادی دانشگاه صنعتی شریف که با حضور نخبگان این دانشگاه است طی 10 روز در چند روستای شهرستان زیرکوه فعالیت خواهند کرد.

o

هنری به اجلاسیه ملی جهادگران اشاره و بیان کرد: 13 شهریور امسال اجلاسیه ملی جهادگران را در شهرستان فردوس پیش‌بینی کردیم که در این اجلاسیه 600 جهادگر و مسئولان لشکری و کشوری حضور خواهند داشت.

 

وی اظهار داشت: به مناسبت این اجلاسیه در 10 روز منتهی به آن رزمایش گروه‌های جهادی را با حضور 50 گروه جهادی مهمان و گروه‌های جهادی میزبان در تمام استان و با محوریت شهرستان فردوس خواهیم داشت.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)