چهارشنبه 1402/02/27 - 15:17
سلیمانی
استان خراسان جنوبی
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور عنوان کرد:

اقتصاد مردم سالار هدف غایی سازمان بسیج سازندگی/ خوب عمل کردن خراسان‌جنوبی در زمینه نمایشگاه‌ها

سردار زهرایی گفت: اقتصاد مردم سالار هدف غایی سازمان بسیج سازندگی است که باید انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خراسان جنوبی ، سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور بعد از ظهر امروز در حاشیه افتتاح نمایشگاه اقتصاد به توان مردم در قاین در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امسال سازمان بسیج مستضعفین در راستای تحقق راهبرد شعار سال که مقام عظمای ولایت در مهار تورم و رشد و تولید فرمودند، در ادامه فعالیت هایی که از سالهای گذشته آغاز کرده بود تکمیل زنجیره ارزش را بر مبنای خوشه سازی و راهبران شغلی مد نظر دارد.

وی به صندوق های قرض الحسنه مردم پایه اشاره و اظهار کرد: در حال حاضر ۲۹ هزار صندوق در کشور فعال است که توانستند در زمینه محصولات مزیت دار هر منطقه ای در تولید بدرخشند.

o

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه دو حلقه مفقوده داریم، عنوان کرد: در بحث نمانام سازی و فروش محصولات باید کار شود.

سردار زهرایی بیان کرد: برای انجام این دو کار، خوشه سازی را مد نظر قرار دادیم و هدف این بوده که کلنی های کوچک در هر منطقه تبدیل به خوشه های بزرگتر در شهرستان و استان شوند تا قابلیت رقابت و دفاع از خود را داشته باشند.

چچچ

وی به برگزاری نمایشگاه های فصلی و دائم در هر شهرستان اشاره و اظهار کرد: این گونه هر شهرستان دارای یک نمایشگاه دائم عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی میشود و انتظار داریم شاهد فروش دوچندان محصولات مزیت دار باشیم.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: هدف دیگری که دنبال میکنیم پیوست بین گروه های جهادی، پایگاه های مقاومت و صندوق های قرض الحسنه است و در نهایت اقتصاد مردم سالار هدف غایی سازمان بسیج سازندگی است که باید انجام شود.

سردار زهرایی بیان کرد: استان خراسان جنوبی در زمینه برپایی نمایشگاه های تولیدات خرد خانگی و خوشه سازی بسیار خوب عمل میکند.

وی با بیان اینکه اقتصاد یک موجود زنده است، افزود: رفتار ما با اقتصاد باید متناسب با نیازها و مسائل باشد و آرام و حساب شده پیش برویم‌ چراکه حق توقف نداریم.

چچچ

رئیس بسیج سازندگی کشور تاکید کرد: ما در سازمان بسیج وظیفه تسهیلگری بین نهادها و مردم را داریم؛ اگر بانکی تسهیلات و دستگاه اجرایی تسهیلات نمیدهد و آموزشی مردم نیاز دارند ما طرف مردم هستیم چراکه پرونده مردم زیر بغل ما مسئله مردم مسئله ما است و تلاش میکنیم به عنوان خادم مردم که حل کنیم‌.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.